Смятате ли, че трябваше изборите да са 2 в 1 за НС и Президент (АНКЕТА)

Смятате ли, че след оставката на президента, трябваше да се направят комбинирани избори за Президент и Народно събрание

Смятата ли, че щеше е по добре да има избори 2 в 1 за НС и Президентски?

Покажи резултатите

Зареждане ... Зареждане ...